Członkowie

Poznaj nas

Paweł Michno- Prezes Stowarzyszenia/ Choreograf

Pomysłodawca projektu, reżyser i choreograf, tancerz zawodowy i pedagog tańca. Jest cenionym choreografem i szkoleniowcem, regularnie zapraszanym na konsultacje choreograficzne, kursy instruktorskie i warsztaty taneczne w Polsce i za granicą. Tworzone przez niego choreografie wielokrotnie nagradzane były na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Swój taneczny warsztat doskonalił szkoląc się̨ w najlepszych szkołach tańca w Paryżu, Londynie i Nowym Jorku. Wielokrotnie zapraszany był w roli choreografa do produkcji telewizyjnych m.in.: „You Can Dance. Po prostu tańcz.”, „Dancing with the stars”’, „World of Dance”, „Dance, Dance, Dance”.
W 2012 roku w Teatrze Capitol w Warszawie odbyła się̨ premiera spektaklu „Lady Fossy 2”, który wyreżyserował i był współautorem choreografii.
W 2013 roku w Teatrze Capitol w Warszawie odbyła się̨ premiera spektaklu „Saligia – siedem grzechów”, którego był pomysłodawcą, producentem, reżyserem i choreografem.
W 2014 roku w Teatrze Rampa w Warszawie odbyła się̨ premiera spektaklu „Jego”, którego był choreografem.
W 2016 założył Teatr Tańca B.Sides Dance Company. W tym samym roku stworzył spektakl „Odwróceni”, którego premiera odbyła się̨ w Teatrze Capitol w Warszawie. Spektakl „Odwróceni” nagrodzony został nagrodą laureata na II Konkursie Teatrów Tańca organizowanym przez Kielecki Teatr Tańca.

Adrianna Michno- Koordynator projektów/ Choreograf

Adrianna Michno- dyplomowana instruktorka tańca, tancerka i choreograf.
W latach 2006- 2015 tańczyła w zespole JazzOne pod okiem Pawła Michno, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia.
Swoje umiejętności rozwijała na międzynarodowych warsztatach pod okiem instruktorów światowej sławy, m.in w Los Angeles (szkoła Edge PAC, Debbie Reynolds) Paryżu (Harmonic) czy Kopenhadze. W 2010 roku uzyskała półroczne stypendium w Danii, kończąc kurs na linii „Contemporary Dance and Ballet”. Wystąpiła w spektaklu tanecznym ‘Faust’ wystawiany w Kopenhadze wraz ze szkołą Skolerne i Oure – Sport & Performance.
W 2011 roku wystąpiła w spektaklu tanecznym Karoliny Barańskiej pt. „Być..” na Festiwalu Sztuk w Żyrardowie.
W 2012 roku zatańczyła solową rolę w etiudzie tanecznej Pawła Michno pt. „Miłość i Szaleństwo” w Teatrze na Woli.
W 2015 roku uzyskała dyplom ukończenia kursu tańca współczesnego „Dada Hub” organizowanego przez Leszka Bzdyla i Katarzynę Chmielewską- twórców Teatru Dada von Bzdülöw.

Od 2015 roku jest instruktorem w warszawskiej szkole tańca East Side Dance Academy, gdzie prowadzi regularne zajęcia z tańca modern. Jako choreograf, w 2014 oraz 2015 roku uzyskała wyróżnienie za etiudę ‘by zrozumieć’ oraz „krok po kroku” podczas konkursu Up to Stage organizowanego w Teatrze IMKA w Warszawie.
W 2021 roku, wraz z Pawłem Michno, założyła stowarzyszenie „Po:ruszeni Stowarzyszenie Artystyczne”, mające na celu tworzenie przestrzeni do rozwoju dla tancerzy oraz choreografów.