“Dancing is just discovery, discovery, discovery”
― Martha Graham

Głównym celem naszego Stowarzyszenia jest wspieranie kultury w Polsce poprzez tworzenie warunków do rozwoju artystycznego młodego pokolenia i ich twórczości. Inicjujemy różnego rodzaju przedsięwzięcia, które mają służyć zarówno rozwojowi, jak i wymianie kulturowej. Jesteśmy otwarci na współpracę zagraniczną, gdyż wierzymy, że wymiana doświadczeń jest najlepszym sposobem na naukę i rozwój.


Paweł Michno

Założyciel i pomysłodawca Stowarzyszenia, Choreograf

Choreograf, tancerz zawodowy, pedagog tańca. Specjalizuje się w tańcu jazzowym i modern.  Jest cenionym szkoleniowcem, regularnie zapraszanym  na  konsultacje i warsztaty taneczne w Polsce i za  granicą. Swój taneczny warsztat doskonalił szkoląc  się  w  najlepszych szkołach tańca w Paryżu, Londynie i Nowym Jorku.

Wielokrotnie zapraszany był jako choreograf do programu telewizyjnego „You can Dance Po Prostu Tańcz!”, tworząc choreografie, które na długo zapadły w pamięć. W 2012r. w teatrze Capitol odbyła się premiera spektaklu „LadyFossy 2”, który wyreżyserował i do którego współtworzył choreografię.   
Rok  później  również w Teatrze Capitol odbyła się premiera spektaklu „Saligia, siedem grzechów głównych”, którego jest pomysłodawcą i choreografem. We wrześniu 2015 roku założył w Warszawie teatr tańca B.Sides Dance Company, a w 2018 roku, wraz z Adą Michno, powołał do życia projekt “po:ruszeni”. 

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Warsaw International Studies of Psychology, dyplom magistra psychologii na kierunku Psychologia Biznesu. Pracowała na stanowisku digital media planner, gdzie zajmowała się analizą rynku, planowaniem obecności klienta w mediach elektronicznych, koordynacją i zarządzaniem projektami digital oraz planowaniem, zakupem i optymalizacją kampanii digital. Od 2017 pracuje dla Philip Morris International na stanowisku Social Media Executive. 
Bierze udział w planowaniu akcji promocyjnych i zajmuje się publikowaniem reklam oraz dbaniem o strategię i widoczność tej marki w
internecie.
Od 15 lat związana z tańcem.
Od 2015 roku pracuje jako choreograf i trener w Warszawskiej szkole East Side Dance Academy.

Adrianna Michno

Koordynator projektów, Choreograf